Paweł Wiesiołek

Na ten moment to najlepszy fizjoterapeuta z jakim współpracowałem. Podchodzi do pacjenta z niezwykłą dokładnością i zaangażowaniem, dzięki czemu pacjent czuje się zaopiekowany. Może mu w 100% zaufać już od pierwszej wizyty. Jego profesjonalizm jest widoczny z daleka .
Jako reprezentant kadry narodowej w Lekkoatletyce miałem przyjemność współpracować z wieloma fizjoterapeutami. Jednak to właśnie Michał wzbudził u mnie największe zaufanie. Nasza współpraca rozpoczęła się w roku Olimpijskim 2016 tuż przed igrzyskami w Rio de Janerio. W tamtym czasie zmagałem się z kontuzją naderwania mięśnia dwugłowego uda. Ciężka praca umożliwiła mi powrót do pełnego treningu, zdobycia mistrzostwa Polski oraz wyjazdu do Brazylii.
Będąc Dziesięcioboistą jestem stale narażony na urazy. Przez wiele sezonów zmagałem się z dolegliwościami kolana, które uniemożliwiały mi wysokie skakanie. Dzięki jego determinacji i zaangażowaniu ból ustąpił. Wspólna praca zaowocowała rekordem życiowym w skoku wzwyż i to właśnie jemu zawdzięczam ten wynik.
W swojej historii miałem różne kontuzje, mniej lub bardziej poważne. Na Michale zawsze mogę polegać, nie jednokrotnie postawił mnie na nogi, umożliwiając tym samym start w zawodach. Po mimo natłoku pracy zawsze znalazł dla mnie czas. Co więcej dbał o moje zdrowie także w trakcie treningów, jak również zawodów.
Najlepsze cechy Michała to:

  • konsekwencja
  • determinacja
  • wiedza (ogromna)
  • zaangażowanie
  • komunikatywność
  • pracowitość

Wiele można wymieniać . Ja oceniam go za wspaniałego terapeutę ,kumpla i przyjaciela, gorąco polecam! Jednym słowem Michał Saganowski to najlepszy terapeuta w Warszawie !

Paweł Wiesiołek
Mistrz Polski w Dziesięcioboju,
Olimpijczyk z Rio de Janeiro

Kontakt

REHA.PROFIT

tel.: + 48 728 928 690

mail: biuro.rehaprofit@gmail.com

adres: ul. Jastrzębowskiego 24 lok. U04, 02-786 Warszawa